ESG – vastutus meie kõigi ees. Võimalus näidata tegelikku hoolimist

Mimpi Experience lubadus on pakkuda tõelist puhkuseelamust. Tõeline puhkuseelamus poleks see, kui me ei hooliks meid ümbritsevast loodusest või ei kasutaks parimaid loodustooteid. Ilusad sõnad või veebidisain ei loe, kui lubaduste taga pole tegusid. Me näitame samm-sammult koos kirjeldusega ette, et ilusa teksti taga on ka ilusad teod. Kõik detailid on peensusteni läbi mõeldud – ikka selleks, et pakkuda meeldejääv kogemus. 

Mimpi Experience peab oluliseks vastutustundlikku keskkonna hoidmist, sotsiaalse vastutuse võtmist ning parimatele tavadele vastavat ettevõtte juhtimist. Vaid tegelik hoolimine, õige lähenemine ning lubaduste teostamine päriselus toetab parema homse loomist ja olemasoleva keskkonna säilitamist.

Sinu hoidmine ja keskkonna hoidmine

Me kasutame vaid loodusliku päritolu koostisega vahendeid ja tooteid. Tahad veenduda?

 1. veekasutus: vahetasime isegi kõigi veekraanide tavalised aeraatorid säästlike 4 l / min läbilaskega aeraatorite vastu. Vee säästlik kasutamine on väga oluline ning kui kasutada minuti kohta keskmiselt poole vähem vett, säästab see oluliselt loodust. 
 2. joogivesi: me kasutame filtreeritud joogivett. Meie vee puhastavad spetsiaalsed veefiltrid. Nii ei pea me kulutama keskkonnaressurssi sellele, et keegi tooks sama kvaliteediga vee plastiknõudes meie joogiaparaati veel eraldi transpordiga.
 3. elektrikasutus: kõik meie kasutatavad seadmed vastavad valdkonna tippstandarditele ja on sertifitseeritud. Seadmed, millele määratakse energiaklass, on vähemalt A+ energiaklassiga. Kasutame vaid vahetatavate LED-lambipirnidega valgusteid. Lülitame seadmed kasutamise lõpetamise järel vooluvõrgust välja. Andurid võimaldavad lülitada seadmed välja ajaks, kui neid ei kasutata. Sinu käsutuses on “kõik sisse-välja” lüliti, mis võimaldab välja lülitada praktiliselt kogu elektrisüsteemi ja wifi, samuti isegi välisvalgustuse – kui lähed magama, siis miks mitte lasta kogu tuli ära.
 4. isegi WC-paber – pleegitamata koostisega, minimaalse töötlusega. Küsid miks, valge on ju ilusam? Sest säravvalge paber on tugevalt keemiaga töödeldud, pleegitatud. See keemia satub kasutamise järel nii meie kehadesse eriti õrnade kehaosade kaudu (!) kui ka loodusesse. Kui kasutame maksimaalselt looduslikku toodet, seda ei juhtu ning loodus tuleb loodusliku koostisega materjali lagundamisega ideaalselt toime.
 5. seebid – kasutame looduslikku päritolu tooteid, oleme seadnud standardiks, et koostis peab olema maksimaalselt looduslik. Me väldime tooteid, mida loodus ise hiljem lagundada ei suuda. Mida vähem satub keskkonda keemiat, mida loodus ei suuda ise lagundada, seda puhtam on keskkond.
 6. rätikud – me kasutame korduvkasutatavaid puuvillast rätikuid. 
 7. minimaalne plastiku kasutus: kasutame minimaalselt plastikust tehtud tooteid.
 8. korduvkasutatavad tooted: eelistame alati korduva kasutamise võimalusega tooteid.
 9. pakendikäitlus: eelistame pakendeid, mida saab taaskasutada või ümbertöötlemisse anda. Selleks, et sul oleks majas mugav ja et prügikast ei ajaks pärast esimest söögitegemist üle ääre, siis juhul, kui usaldad meid oma söögi eest hoolitsema, on toit ette valmistatud nii, et pakendid on juba sorteeritud ja jäätmekäitluseks valmis.
 10. jäätmekäitlus: me sorteerime prügi liigiti, et tagada maksimaalne taaskasutus. 
 11. õhu kvaliteet: õhu hoiavad puhtana eraldi filtriga soojustagastusega värskeõhuklapid.
 12. taimed: majade hubase miljöö loovad taimed, nad puhastavad ka õhku ja vähendavad elektromagnetkiirgust.
 13. elektromagnetkiirguse vähendamine: kui me ei kasuta wifit, bluetoothi vm sarnaseid seadmeid ja võimalusi, lülitame need välja. Mida vähem on kiirgust meie ümber, seda tervemad oleme. Sul on selleks “kõik sisse-välja” nupp.
 14. küte- ja jahutus: maja on varustatud võimalusega selles eraldi temperatuuri reguleerida. Termostaadid võimaldavad hoida ühtlast temperatuuri.
 15. tööandjana soodustame füüsilist aktiivsust ning kolleegidele on kättesaadavad erinevad soodustingimused treeningutel osalemiseks.
 16. töövahendid vastavad kolleegide soovidele. Kolleegidel on võimalus kaasa rääkida töökeskkonna kujundamisel ning valida sobivad töövahendid.

 

Tugikeskkonna kirjeldus

 1. Andmekaitse: kasutame turu parimaid lahendusi ning järgib üldtunnustatud reegleid ja soovitusi. Sinu andmed on kaitstud parimate tänapäeval kättesaadavate lahendustega.
 2. Paberivaba kontor: korraldame andmete säilitamise elektrooniliselt ning ei prindi ega kogu dubleerivalt dokumente. Kui peame printima, siis prindime võimalusel kahepoolselt ja must-valgelt. Kui peame paberi utiliseerima, kasutame taaskäitlemise võimalusi.
 3. Võrdsed võimalused: meie juures on võrdsed võimalused läbi lüüa ja edukalt karjääri teha kõigil, kes seda soovivad. Me hindame töökeskkonnas inimesi vaid nende professionaalsete oskuste ja tööeetika järgi. Me ei pea vajalikuks kirjutada siia rohkem, sest kui näeme inimesi võrdsetena, toimib see kõigi nüansside puhul.
 4. Soovide arvestamine: tegevus on korraldatud nii, et arvestatud on kolleegide soovidega. Näiteks on üritustel kättesaadavad ka vegantooted ning alkoholivabad tooted.
 5. Regulaarsed koolitused ja täiendõpe: tagame, et kolleegidele oleksid kättesaadavad vajalikud andmebaasid, täiendkoolitused ja et kogenumad kolleegid juhendavad nooremaid kolleege.
 6. Tööaeg ja töötamise protseduurid on korraldatud nii, et töö on soovituste ja juhendite järgimise korral võimalik lõpetada töö õigel ajal. Iga tiimiliige mõistab oma rolli ja vastutust ning on teistele toeks. 

 

Ühiskondlik vastutus

Keskkonnahoiu kontseptsiooni terviklik mõistmine ja praktikas rakendamine. Meie elukeskkonna säilitamine eeldab terviklikku ja jätkusuutlikku lahendamist, mitte vaid „CO2 vähendamist“ või veel hullem, vaid selle sõnakõlksuna kasutamist. Looduse säilitamine nõuab terviklikku lähenemist ning eeltoodud kirjeldus näitab, et mõistame ESG kontseptsiooni ja oskame rakendada parimaid tavasid ja põhimõtteid pisimate detailideni välja. Mimpi Experience täidab kõiki valdkonna parimaid tavasid ja norme.

Pidev analüüs ja areng

Hoiame end kursis eelnimetatud valdkondade parimate teadmiste ja tavadega ning täiendame juba loodud ja rakendatud regulatsioone. Mimpi Experience on kehtestatud protseduurireeglid riskide ennetamiseks, tuvastamiseks ja maandamiseks.

Where your soul connects with nature