Maaga ühenduse positiivne mõju

Maandus ehk ühendus maaga on tänapäeva inimese tervisele kasulik põletikuvastase toimega lahendus, mis maandab ka stressi ja lõõgastab. Kehas põletike vältimine on meie tervise ja elujõulisuse osas üks enim hoitud saladusi. Erinevad teadusartiklid käsitlevad maanduse positiivsete mõjudena: põletike ja haavade paremat paranemist; vaimse tervise paranemist ja vaimse võimekuse suurenemist; efektiivsemat lõõgastumist ja paremat und.

Põletik on meditsiinis defineeritud kui lokaalne reaktsioon traumale või infektsioonile eesmärgiga kahjustatud koed eraldada, kuniks immuunsüsteem eemaldab võõrkehad, kahjustatud rakud ja mikroobid. Krooniline põletik võib kesta aastaid, kahjustades keha tervete kudede funktsiooni ning nõrgestades tarbetult immuunsüsteemi.

Keha maandamine on otsene kontakt maa loomuliku elektrilaenguga (elektronidega). See on tasuta, hõlpsasti rakendatav ja parandab elukvaliteeti. Teadlased on viidanud maandamisele kui G-vitamiinile („g“ nagu gravitatsioon), millel on inimkehale väga kasulik mõju.

Loe siit rohkem Schumanni resonantsi kohta.

Teaduslik artikkel Grounding – The universal anti-inflammatory remedy