peegelmaja mimpi experience

Mimpi Experience peegelmajad on loodud sinu jaoks. Millist puhkust sa praegu vajad?

peegelmaja mimpi experience
peegelmaja

Mis sa arvad, kui võtaksid hetke enda, oma kallima või pere jaoks? Nüüd ja kohe. Hetke, millest kujuneb unustamatu puhkuseelamus ja kaunis mälestus, millele iga kord tagasi mõeldes tuhmuvad argimured ning tunned end alati ja uuesti täitumas hea energiaga? Lihtsalt peatu, sule silmad, hinga sügavalt ning kujutle, kuidas kesk looduse lummavat värvikirevust ja muutliku meelega ilu Mimpi peegelmajas sooja teki all kuuma kakaod rüüpad. Jah, sa soovid seda, lausa vajad! 

 

Tegelikult vajame me kõik aeg-ajalt võimalust teha paus, et end uue energia ja heade mõtetega laadida. Just sellest inspireerituna ongi loodud Mimpi Experience – uskumatuna näiva detailsusega läbimõeldud enneolematu puhkuseelamus

 

Mimpi peegelmajad ei ole lihtsalt kompromissitult mugavad privaatsed hotellitoad võluvas ümbruses, need on midagi palju enamat – justkui harmoonia, mis on insenerkunsti ning loodusega idülliliseks tervikuks seotud. Luba, me tõestame sulle. Kas oleksid ette kujutanud, et lihtsa nupuvajutusega saad sa välja lülitada kõik majas olevad seadmed ja isegi wifi, et segamatult mõnusa pehme puuvillase pesu embuses uinuda? Ahhetama panevaid nüansse on meie peegelmajades enamgi veel, sest sinu unistuste puhkuseelamuse loomiseks pühendas 18 inimest 295 töötundi ning saavutas eesmärgi: Mimpi puhkuse järel on uus energia ja lummav kogemus garanteeritud!


Kuid… millist puhkust sa praegu vajad? 

Aeg meile kahele

Foto: Canva

Foto: Canva

Karge ja kihisev hoolikalt valitud šampanja, mahe küünlavalgus ja õdus muusika ning vaid teie kaks… Jah, te soovite seda! 

Muinasjutuline sügistuul lennutamas värvikirevaid lehti, vargsi langevad pehmed lumehelbed katmas valge vaibana maad, esimesed soojemad päikesekiired paitamas põski või imetabased päikesetõusud ja loojangud ning salapärane uduloor… Pole tähtsust, milline aastaaeg parasjagu loodust valitseb. Loeb ainult see, et teie kaks olete koos. Just siin ja praegu. Et seisata aeg ning võtta see hetk endale ja kaaslasele. 

 

Mimpi Experience pakub teile just seda! Veeta mõnusalt aega, et saaksite keskenduda vaid teineteisele ja kogeda, mida hing parasjagu ihkab. Unustada argipäeva mured.

Jalutada käsikäes ümbritsevas looduses, et ammutada uut energiat. Lõõgastuda saunas /link saunaga seotud loole/ keha hellitavate saunasoolade ja hoolikalt valitud vaimu turgutavate aroomidega. Valmistada üheskoos varemproovimata menüüd ainulaadse vaatega köögisaarel ja nautida õhtusööki küünlavalguses kõikelubavate pilkude saatel. Lebada üksteise embuses täielikus vaikuses ja imetleda samal ajal teispool klaasi toimuvat looduse vaatemängu.  

Kas saab veel paremaks minna? Jah, saab… Uue päeva alguses võite pugeda pehmesse hommikumantlisse, et terrassil sõõm meelepärast kohvi lonksata või miks mitte, kas või lõunani  magada – need Sleepwelli madratsid toovad lihtsalt nii kosutava une!

Jah, te olete seda väärt!

Uudista galeriist, kuidas Mimpi peegelmajad, võimalused ja ümbritsev loodus erinevatel aastaaegadel välja näevad.

Aeg pere kõige pisemaga

Foto: Mimpi

Foto: Canva

Lapse sünd on alati ime. Ei olegi tähtsust, kas see juhtub teiega esimest või mitmendat korda, see on võrratu kogemus. Igal juhul algab uus ja põnev teekond, ümber- ja kokkukasvamise erakordne lugu, mille iga peatüki kirjutate just teie. Teie valite, millised hetked teie loo tõeliselt ainulaadseks muudavad. 

Kuidas oleks, kui veeta üks neist vaimustavatest hetkedest muinasjutulise looduse rüpes kõigi mugavustega peegelmajas? Me julgeme sulle lubada, et see saab olema tõeliselt unustamatu puhkuseelamus. Kuidas nii? Sest me oleme ise sel samal teekonnal. Ja just seetõttu teame hästi, milliste väljakutsetega seisavad silmitsi värsked vanemad, soovides koos beebiga kasvõi korraks igapäevasest keskkonnast välja pääseda. Kahekesi oma silmateraga või kolmekesi koos. Üksnes minna ja olla ja omas rütmis kulgeda. Ilma, et peaks muretsema kõikvõimaliku varustuse kaasapakkimise või vajaliku puudumise pärast. 

Sestap on mugav ja turvaline häll ning beebi õrna naha vastu pehmemast pehmem puuvillane voodipesu, plastosakestevaba klaasist veekeedukann ja isegi piimasegu valmistaja vaid mõned näited eesootavatest võimalustest. Enamgi veel, lisaks imetabasele looduslikule asukohale on Mimpi peegelmajas niivõrd õdus ja kvaliteetne atmosfäär, et magus uni saab garanteeritud nii kõige väiksematele kui ka suurematele külalistele. 

“Kolmekuune Toto magas peegelmajas esimest korda täispika öö,” meenutab Kadi. “Me ise muidugi ei maganud – kord olin mina või kord Robert üleval, sest laps oli terve öö nii vaikne, et me pidime enda jaoks kontrollima, kas ta ikka hingab ja kas temaga on kõik hästi,” naerab Kadi. 

Sinu pere saab lihtsalt tulla ja olla, sest just teie jaoks oleme läbi mõelnud väikseimagi detaili

Kui vanemad on lõõgastunud ja õnnelikud, on seda kahtlemata ka beebi!

Elamusretk lastega

Foto: Canva

Foto: Canva

Kui sageli arutled sina endamisi, et küll oleks vahva oma mudilastega midagi uutmoodi ette võtta, kuid meelepärasemad spaad on juba mitu korda läbi käidud nagu ka kõikvõimalikud tegevuskeskused, mängumaad ja muuseumid? Ehk oled salamahti isegi pisut nukker, et nüüdisajal ei ole enam paljudel lastel võimalik sõita kaugesse külla, armsa maa-vanaema juurde, et siis mööda aedu ja aasasid, läbi metsatukki ja rabasid maid avastada. Tead küll, kui hästi neile väikestele värskes õhus müttamine mõjub. Ja tegelikult läheks ju hea meelega matkama, võib-olla isegi telkima, aga kogu see ettevõtmine tõotab juba enne kodust lahkumist vaevarikkaks kujuneda ja üleüldse pole sul ideed, kuhu suunas minna ja mida siis täpsemalt teha… Ja nad kasvavad nii kiiresti.

 

Aga vaata, Mimpi peegelmajades seiskub hetkeks aeg, et päriselt koos olla, unustamatuid mälestusi ning miks mitte koguni uusi traditsioone luua. Ja seda kõike sinu jaoks murevabalt, sest iga viimnegi detail on hoolikalt läbimõeldud, et kogu pere puhkuseelamus unustamatuks muuta.

 

Mida vahvat siis meie juures lastega teha saab? Näiteks asub Mimpi peegelmajadest lühikese jalutuskäigu kaugusel saladuslik mets, kus üks vahva aaretejaht pidada, samal ajal teerajalt kõrvale põigates magus mustikas põske pista või hoopis kukeseen korjata, et hiljem ainulaadse vaatega  köögisaarel perele maitsev eine kokata. Pimedamal talveajal tasub aga igal juhul ette võtta üks lõbus matk taskulampide või laternatega. Kes teab, ehk õnnestub ka mõne metsaelaniku jälgi leida ja uurida. Õhtul aga saate lõõgastuda ja end küürida laste jaoks kahtlemata põnevas suure aknaga saunas ning miks mitte ka vahukomme grillida – kõik võimalused on selleks loodud. Kui hämarus laotub üle maa, kustutage valgus, et kokku lugeda kõik langevad tähed ning päriselt loodust ja selle hääli kuulata. 

 

Mimpi Experience kõlab kui muinasjutuline puhkus, kas pole?

Tervisesportlase minipuhkus

Foto: Canva

Foto: Canva

Oled pühendunud oma vaimsele ja ka füüsilisele vormile ning hindad kõrgelt tervislikku toitumist – see on sinu eluviis ja tõekspidamine. Sa ei lase end häirida ilmataadi tujukusest ja lihtsalt pead igapäevaselt midagigi enese jaoks tegema. 

 

Kui mõtled unistuste puhkusele, siis ennekõike tähendab see, et oled aktiivne ja liikuv ning saad pärast värskes õhus veedetud tegusat päeva vääriliselt lõõgastuda. Tead hästi, et just see tagab sulle parima enesetunde ja kosutava öö. Kindlasti oled kuulnud ka, et hea une saladus peitub sageli just meid ümbritsevas. Sestap on ju suur vahe, kas maast laeni klaassein asub mürarohke linnatänava ääres või kauni looduse rüpes Mimpi peegelmajas.

 

Seega, kuidas kõlab metsajooks, kepikõnd või suusaring näiteks Pala terviseradadel või disc golf Alatskivil? Õhtupoolikul aga lõõgastav saunarituaal valitud aroomiõlide, saunasoola, tervistava vihtlemisega peegelsaunas ning karastava õuedušši või suplusega rabavees – oojaa! Järgmisel hommikul aga tass aromaatset kohvi ja lemmik puu- või köögiviljadest smuuti. 

 

Jah, see on sinu unistuste puhkuseelamus!

Aeg iseendale

Foto: Canva

Foto: Canva

On sul vahel tunne, et tahaks lihtsalt “ära”… unustaks viivuks kohustused, mured, pideva kiirustamise… pääseks lihtsalt eemale? Loeks näiteks head raamatut, mis ammusest ajast oma aega ootab ja öökapil tolmu kogub… magaks rahulikult ja puhkaks päriselt välja, mõlgutaks mõtteid ja peaks dialoogi iseendaga, tõmbaks sügavalt hinge, ehk isegi mediteeriks… Võtaks aja maha ja laeks end uue hea energiaga. Jah! Aga on nii palju piiranguid ja sa ju ei saa nii kauaks minna ega kujuta hästi ka ette, kuhu üldsegi… 

 

Mis oleks, kui usaldaksid selle päris enda hetke Mimpi Experience`i hoolde, sest paremat kohta soovide täitumiseks on raske ette kujutada? Mõtiskle selle üle… Mimpi peegelmajas saad tõeliselt  endale aega võtta. Kuulata, mida su mõtted sulle räägivad, sest kedagi teist pole. Näha, milliseid vaatemänge loodus on sinu jaoks ette valmistanud. Või sulgeda kardinad ja olla absoluutselt omaette. Ainult sina. Saanud viimaks aega lihtsalt olla, küta puude praksumise ja lummava leegi saatel soovitud temperatuurini saun, et viia läbi üks meelirahustav või, kui soovid, hoopis ergutav rituaal – aroomiõlide ja saunasoolade valik on sinu! Üles soojenenud keha karasta leiliseansside vahel külma duši või tervistava rabaveega. Sa lausa tunned uue energiavoo surinat!

Ka pilkane öö kingib sulle võimaluse tajuda ilu ja rahu enda ümber ning kuulata mahedaid looduse hääli – tuult, vihma, ehk isegi langevaid puulehti või lumehelbeid. Selleks piisab vaid ühe lüliti vajutusest ja kogu maja elektrisüsteem, isegi wifi, vaikivad. Proovi! Pole kahtlustki, et elektromagnetkiirguse puudumine ja kvaliteetne Sleepwell madrats lasevad sinu kehal ja vaimul tõeliselt puhata. Just nii, nagu vajad! Ahjaa, Mimpi peegelmajade voodiraam on ühendatud maaga, et saaksid end täielikult laadida. Päriselt!

 

Jah, tundub, et on õige aeg teha see paus!

Kontor looduses

Foto: Canva

Nõus, et sõna kontor ei haaku just ülemäära hästi võimalusega looduses viibida, kuid ka intensiivse tööpäeva vältel tasub hetkeks peatuda, end päikese suunas sirutada ja lasta sõõmul värskel metsaõhul sügavale kopsudesse voolata, et siis mängleva kergusega järgmise aasta eelarve või viie aasta strateegia koostamise kallale asuda. Või siis, avastada endas motivatsioon viimaks ometi võtta ette ülesanded, mis pikalt to-do-listis oma aega oodanud. Kust aga leida selliselt inspireeriv koht ja samas ka tänapäevased mugavused? Kui jõudsid selle küsimuseni, siis jõudsidki kohale, sest siin, Kokanurga külas, Peipsiääre vallas ootab sind Mimpi Experience – vaimustav ehk vaimu ergutav kontor, kus innustunult eesmärkide poole püüelda! 

 

Tule ja koge, kuidas uute sihtide ning plaanide kavandamine sujub Mimpi peegelmajas kui iseenesest, sest lisaks lummavale ümbrusele on sind toetamas rida hämmastavaid nüansse. Loomulikult leiad teiste mugavuste seas eest ka kvaliteetse wifi ühenduse, sest võib-olla soovid vahepeal siiski mõne kolleegiga veebikõne kaudu nõu pidada. Kui aga tunned, et just terrassil viibides tekivad sul kõige lennukamad ideed, saad oma seadmeid kasutada tunde ilma, et akud tühjaks saaks – laadimispunktid asuvad seal, kus neid tegelikult vajad! Ja kuna pingeline mõttetöö kulutab omajagu energiat, siis ei pea sa arvuti tagant lõunasöögi otsimiseks kaugele ja kauaks lahkuma – saad köögisaarel kiirelt blenderiga energiasmuuti või meeltmööda lõuna valmistada. Õhtul, kui tööasjad tehtud, lõõgastu aga saunas, misjärel lülita ühe nupuvajutusega välja peegelmaja kogu elektrisüsteem ning isegi wifi – oled ära teeninud kosutava une kõige mõnusamal Sleepwelli madratsil!

 

Jah, teeme ära!

Ühised mälestused sõpradega

Foto: Canva

Olete sõbrad olnud juba aastaid, ehk isegi lapsepõlvest saati. Võtnud ette igasuguseid seikluseid, käinud koos reisidel ja loonud mälestusi. Ja isegi, kui te juhtumisi pikka aega ei näe, on taas kohtudes ikka ja alati tunne, et kõik on endistviisi – olime koos justkui eile. Võib-olla ei ole te sellele kunagi sihilikult mõelnud, kuid sügaval südames teate, et ühised elamused tugevdavad lisaks romantilisele suhtele ju ka sõprussidemeid. Tihti aga on igapäevaelu nii kiire ja kohustustest pungil, et isegi plaanipidamiseks on keeruline aega leida. Mis te sellest arvate, kui plaan oleks juba olemas? Lihtsalt vaadake kalendrisse, leidke see üks hetk ja tulge kohale, sest Mimpi Experience ongi justkui täiuslik plaan, mida saate kohapeal oma soovide järgi kohandada!

 

Lähiümbruses leiate aktiivse puhkuse võimalusi igale maitsele, sest mis õige puhkus see päris ühe koha peal istudes ikka on. Peegelmaja avaral terrassil saate aga lahedasti aega veeta, lõputult juttu puhuda ja söegrillil neid päris õigeid ja tervislikke grillroogasid valmistada. Ja saun! Muidugi saun, mõnus puuküttekerisega saun, hoolikalt valitud aroomiõlide ja saunasoolaga rituaalid meeli kosutamas, tervistav vihtlemine keha turgutamas ning suplus rabavees. Idüll, kas pole! Hilisõhtul aga, kui kõik viimsedki jutud räägitud, ei pea te üksteisest kilomeetrite kaugusele koju tagasi sõitma, vaid saate kumbki uinuda oma privaatses peegelmajas – parajalt omaette ja piisavalt lähedal, vaid 50m kaugusel. Et siis taas koos hommikukohvi nautida ja võrratult kosutava ööune muljeid jagada…

 

Jah, Mimpi Experience on teie järgmine ühine kaunis mälestus ja ehk isegi iga-aastane traditsioon.

Puhas loodusele, puhas sinu kehale ja vaimule

Foto: Canva

Foto: Canva

Nüüd ongi käes aeg valida. Valida, millist elamust võiks just praegu Mimpi Experience sulle pakkuda – midagi uut, kuid alati ja ainult kõige kvaliteetsemat ning puhtamat. Ja siin on sulle veel üks veenev põhjus, miks oma unistuste puhkus just Mimpi peegelmajas veeta – võrratu loodus, mida me üheskoos hoiame! 

 

Õhk siin Kokanurgal on puhtamast puhtam. Mimpi peegelmajad asuvad suurlinnadest piisavalt kaugel, samas siiski piisavalt lähedal, et mõistliku kütusekuluga end kasvõi argiõhtul laadima sõita. Kohale jõudes ja sügavalt sisse hingates tunned erinevust. Kui ilmataat lubab, võta ära jalanõud ja sokidki ning tunneta maapinna tervistavat jõudu palja talla all – sa oled ühenduses maaga. Sa saad laetud kosutava energiaga.

 

Muidugi tead ju ka, kui oluline on vesi meie kehale. Jah, ka see on Mimpi peegelmajades kristallpuhas, sest voolab sinu klaasi umbes 60 meetri sügavusel paiknevast puurkaevust läbi mitme filtrisüsteemi – ei mingeid lisaaineid ega kloori. Kustuta janu ja anna oma kehale, mida ta vajab.

 

Pimeduse saabudes aga võid imetleda lummavat kuud ja langevaid tähti ning salapärast varjude mängu, tänu üheleainsale nupule, millega lülitad välja kogu maja elektrisüsteemi – kustuvad ka wifi ja välisvalgustus. Sedasi minimeerid elektromagnetkiirguse, tehislikud helid ja valgusmüra – tervislik sulle, tervislik keskkonnale. Sule silmad, hinga ja kuulata, kuidas loodus sind sosinal tänab.

 

Kui käes on aeg taas argiellu naasta, tunned end täitununa uue energiaga, et oma järgmisi sihte saavutada. Teisiti lihtsalt ei saakski, sest said kogeda harmooniat, mis on insenerkunsti ning loodusega idülliliseks tervikuks seotud.

 

Jah, Mimpi Experience on just see unistuste puhkuseelamus, mida sa nüüd vajad!

Where your soul connects with nature