Sauna kasutamine

  1. ventilaator: ukse juures vasakul pool on ventilaatori lüliti, saad selle sisse lülitada.
  2. keris: saunas on Harvia 24 kW keris = saun läheb kiiresti soojaks ja püsib soe. Kuna keris läheb kuumaks, võib see tekitada iseloomulikke helisid.
  3. ohutus: kontrollime sauna pärast iga kasutuskorda. Palun veendu ka ise, et saunas puuduksid vigastused või defektid. Alusta sauna kasutamist vaid siis, kui oled ohutuses veendunud. Kui keris on kehatemperatuurist soojem ja liigud saunas, ole ettevaatlik ja hoia piisavat distantsi kerisega. Kui viskad kerisele vett, veendu, et vesi ei pritsiks inimese peale. Kui tekitad sauna korraga liiga palju kuuma auru, võib aur inimese pindmisi osi (nahk, silmad, juuksed jne) kahjustada. Veendu sauna kasutamise tingimuste sobivuses sinu ja teiste tervisele. Kui kivi puruneb kuumuse tagajärjel (loomulik kulumine), võib see tekitada korraks heli.
  4. leili viskamine: palun kasuta leili viskamiseks kuuma vett. Korraga tohib kerisele visata kuni 0,2 liitrit (200 ml) vett ehk ühe kulbi täie vett. Kuuma vee saad kuumaveepaagist, keera kraan lahti ja lase kuum vesi kibusse. Külma vee viskamine kerisele jahutab kerist ning lõhub kerisekive.
  5. soola kasutamine: kui soovid end soolaga hõõruda, oleme pannud optimaalse koguse soola. Parima kogemuse saad siis, kui oled visanud leili, sinu nahk on niiske ning alustad väga väikestest kogustest ja hõõrud soola mööda keha laiali. Sul pole võimalik soola naha sisse hõõruda, sool peab niiskel nahal lahustuma.
  6. aroomide kasutamine: kui soovid kasutada aroomiõli, saad parima kogemuse siis, kui tilgutad 1-2 tilka kibusse ning viskad leili. Kui kasutada korraga liiga palju aroomiõli, võib see viia õhukvaliteedi tasakaalust välja ning kogemus on ebameeldiv. Soovitame katsetada: alguses 1-2 tilka ning vajadusel lisa 1-2 tilka aja möödudes juurde.

Täielik juhend on siin JUHEND. Kui saun ei toimi korrektselt, palun anna sellest klienditoele teada info@mimpiexperience.com või +372 5345 7175.