SUUR AITÄH!
SINU tellimus ON saadud kätte. SAATSIME SULLE selle KOHTA KA E-KIRJA.

PS! Meie palve, Sinu otsus: et saaksid meie info alati kätte, siis kui meie e-kirjad ei jõua Sinu postkasti peamisesse kausta, siis palun tõsta need sinna ja lisa meid kontaktiks, et meie e-kirjad muude sõnumite vahele ära ei kaoks. Kui Sinu postkasti spämmifilter lükkas meie e-kirja spämmi või prügikasti, palun tõsta e-kiri peamisesse postkasti ja märgi meid turvaliseks saatjaks. See on oluline näiteks siis, kui tahame Sulle teatada, et võid saabuda majja varem, või edastada muu olulise teate.

 

NB! Kuidas vältida küberpettuse ohvriks langemist? Palun ära jaga oma broneerimisega seotud või muud isiklikku teavet telefoni, e-posti või kiirsõnumite kaudu. Mimpi Experience’l on Sinu edastatud andmed olemas ning me ei palu kunagi seda teavet uuesti meiega jagada. Me ei küsi Sinult kunagi uut makset või ei nõua makse tegemist suvalise isiku pangakontole (eriti välisriigi kontole).

Kui keegi, kes väidab end olevat Mimpi Experience töötaja, küsib teilt telefonivestluses, e-kirjas või muul viisil andmeid või taotleb teie seadmetele kaugjuurdepääsu, palun katkesta kõne ja võta ühendust Mimpi Experience klienditeenindusega info@mimpiexperience.com. Kui me võtame Sinuga ühendust, lõpeb meie e-postiaadress alati @mimpiexperience.com. Kõik muud variatsioonid nagu mimpi-experience.com või mimpiexperience123.com ei kuulu meile ning tegemist on suure tõenäosusega küberpettuse toimepanemise katsega. Kui keegi võtab Sinuga sellisel viisil ühendust, palun anna sellest meile teada ja saada sama e-kiri edasi info@mimpiexperience.com. Mimpi Experience’i ametlik veebiaadress on https://www.mimpiexperience.com. Kui veebisaidi domeeni kirjapilt erineb eeltoodust, ei kuulu see leht Mimpi Experience’le.