Mimpi Experience tingimused

Kasutuskogemus on parim, kui peame silmas neid mõtteid, nippe, soovitusi ja juriidikat. Nende arvestamine võimaldab meil aru saada samast olukorrast ühtemoodi ning lahendada tekkinud teemad ühtemoodi. Kuigi siia kirja pandud reeglite lugemine on alati hea mõte, siis võid leida soovitud vastuse kiiremini, kui kasutad crtl+f otsingut ja otsid näiteks “elektriauto” ning leiad alt elektriauto laadimist puudutavad vastused 😉

PARKIMINE

Iga maja juures on parkimiskoht ühele autole. Palun hoia juurdepääsutee vabana. Soovitame parkida auto sõidusuunas, et oleks lihtsam asju majja viia ja ära sõita.

Check in ja Check out

Check in toimub majutuse alguse päeval kõige varem kell 15. Check out toimub majutuse lõppemise päeval hiljemalt kell 12. Kui maja on kättesaadav varem, anname sellest e-kirja ja smsiga teada.

Late check out ehk hilisem lahkumine

Kui kodulehe broneerimissüsteem näitab vaba ööd sama maja kohta, siis võid broneerida endale uue öö. Kui lahkud enne kl 20 ja teatad sellest kohe smsiga tel nr +372 5345 7175 ning kui kirjutad lahkumisest ka e-maili info@mimpiexperience.com, siis saadame sulle järgmise broneeringu tegemiseks sooduskoodi.

Ootamatu lahkumine

Elus võib kõike ette tulla ja Mimpi Experience unistus on pakkuda sulle elamust. Kui lahkud enne kl 18 ja teatad sellest kohe smsiga tel nr +372 5345 7175 ning kui kirjutad lahkumisest ka e-maili info@mimpiexperience.com, siis saadame sulle järgmise broneeringu tegemiseks sooduskoodi.

(kodu)loomad

Lubatud, kui võtad lemmikloomaga paketi ning hoolitsed selle eest, et loom jätab esemed majas nii, nagu need olid (ei kraabi vaibast niite välja jne; st vastutad looma käitumise eest). Peegelmajas tehakse lemmikloomaga külastuse järel põhjalik puhastus ning selleks kaasatakse vajadusel eraldi koristaja. Kui jätad lemmiklooma paketi võtmata ja tuled koduloomaga, siis on meil õigus küsida koristamise lisatasu (leppetrahvi) summas 30 eurot.

Kasutusjuhendid

Asjade kasutamine on tehtud maksimaalselt lihtsaks, tegemist on laialt levinud asjadega. Kui soovid informatsiooni, kuidas midagi kasutada, siis kasuta selleks majas asuvaid kasutusjuhendeid või seadmele kleebitud QR koodi (olemasolu korral) ja tasuta wifit. QR kood avab lingi, kus on näha kasutusjuhend või kasutamise soovitus. Kui kasutusjuhendist ei piisa ja soovid küsida nõu, siis võta meiega ühendust: e-kirja teel info@mimpiexperience.com või telefoni teel telefoninumbril +372 5345 7175. 

 

Kõik olulisemad kasutusjuhendid on siin:

Ohutus

Kui kasutad Mimpi Experience teenuseid, kohustud täitma ning vastutad selle eest, et nii sa ise kui ka  kõik sinuga kaasas olevad inimesed omavad piisavaid võimeid, oskuseid ja kogemusi esemete kasutamiseks ning täidate kõiki kehtivas õiguses sätestatud kohustusi ning ohutusnõudeid (näiteks tuleohutus, elektriseadmete ohutus jne), samuti kõigi kasutusse antud esemete kasutusjuhendeid. Õigusaktidega on võimalik tutvuda Riigi Teataja kodulehe kaudu www.riigiteataja.ee ning kasutusjuhenditega QR-koodi kaudu või kui võtad meiega ühendust. Majas on olemas suitsuandur ning tuletõkketekk. Esemete avamine, nende modifitseerimine või seadete muutmine muul viisil kui tootja ettenähtud lülitite kaudu on keelatud ja ohtlik. Näiteks kui saunakeris või konditsioneer ei tööta, siis kui eseme puldi või lüliti kasutamine võimaldab eseme uuesti tööle panna, on see lubatud. Kui aga lüliti või puldi kasutamine ei taasta eseme funktsionaalsust, siis palun anna sellest viivitamata klienditoele teada info@mimpiexperience.com või +372 5345 7175. Keelatud on ise asuda esemeid avama, muutma või parandama.

Mõistlik kasutus / ettevaatus

Oleme kokku leppinud, et kui kasutad või lubad kellelegi veel majas olevaid esemeid kasutada, siis on kõigil maja kasutajatel iga eseme (näiteks teekann, elektrikeris, niiske ja kohati libe terrass jne) kasutamise piisavad oskused ja kogemused ning me oleme täitnud kohustuse anda piisav info esemete kasutamise ja võimalike riskide kohta läbi kasutusjuhendite lisamise. Oleme ühel arusaamisel, et me ei pea lisama vastava eseme (näiteks niiskusega libeda(ma)ks muutunud terrassi) juurde eraldi hoiatussilte. Kui kasutad esemeid, siis kinnitad meile, et oled riskidest teadlik ning käitud nii, et riskid ei realiseeruks.

Kui tunned, et sul pole neid oskuseid või kogemusi piisaval määral, siis kui otsustad eset kasutada, võtad vabatahtliku riski vastavat eset kasutada ning vastutad nende tagajärgede eest. Me ei vastuta selle eest, kui eseme kasutamine tekitab kahju, v.a eseme rikke korral. Näiteks kui lähed niiskele terrassile ettevaatamatult kõndima ja libised või otsustad visata kerisele ebamõistliku koguse vett või katsud kuumi kerisekive, ei vastuta me selle kogemuse saamise negatiivsete tagajärgede eest.

Avariiolukorrad

Kui toru lõhkeb, tunned suitsuhaisu, tekkis lühis (vms), mingi seade ei tööta või läheb katki või ükskõik missugusel muul sarnasel juhul, siis palun teavita sellest kohe 24/7 telefoninumbril +372 5345 7175 või 112 (päästeteenistus). Palun aita võimalusel kahju vähendada, näiteks keera vesi kinni, lülita elekter või seade välja (vms) ning mine vajadusel ohutusse kohta. Avarii korral sõltub ohutu koht avarii olemusest: kui pead majast väljuma, siis peame turvaliseks kohaks sissesõiduteed. Kui ohuolukord seda nõuab, palun sõida autoga maja juurest eemale ning vabasta sissesõidutee päästeteenistuse jaoks.

Meditsiiniline abi

Oleme igaks juhuks valmis pannud esmaabikomplekti. Kui tegemist on olukorraga, mis vajab erakorralist meditsiini, siis helista viivitamata 112. Lähim erakorraline meditsiin (EMO) on kättesaadav Jõgeval või Tartus. Lähimad apteegid on Kallastel, Alatskivil ja Mustveel ning muidugi Tartus ja Jõgeval. Info lahtiolekuaegade ja täpsete asukohtade kohta leiad Google kaudu.

Üldine info majade kohta

Palun veendu, et majade üldised parameetrid sobivad sulle.

Maja pindala: 20 m2

Lagede kõrgus 2660 mm. 

Voodi: 160 * 200 cm.

Dušikabiin: 1294 * 780 mm.

Välisuks: laius 80 cm. Vannitoa ukse laius 70 cm.

Kinkekaardid

Kinkekaart annab ostetud summas võimaluse majutuse broneerimiseks vastavalt kinkekaardi tingimustele (summa, tähtaeg jne). Kui me pole kokku leppinud teisiti, kehtib kinkekaart ühe aasta. Kinkekaarti saab kasutada ühe korra ning kui kinkekaardi summa jääb kasutamata, siis seda ei hüvitata. Ülejäänud osas kohalduvad muud tingimused.

Teenuste tellimine

Kui esitad tellimuse kodulehe kaudu, täidame selle, v.a kui see on objektiivselt võimatu või meil pole võimalik tellimust täita (nt elektrikatkestus vm meist sõltumatu riski realiseerumine). Kodulehe kaudu saad tasuda vaid pangaülekandega või pangakaardiga. Kui soovid osta tooteid kohapeal, sõltub nende saadavus toodete laoseisust ja majahaldja Kaja olemasolust (ta on üldjuhul saadaval vahemikus kuni 8.00 – 21.30). Kohapeal saab tasuda sularahas või ülekandega. Kui broneering on kinnitatud, siis tellimusest tooteid ära jätta ei saa – tellime need kohe sinu jaoks ära. Sularahas tasumise korral ümardatakse kõik hinnad järgmise täisarvuni (näiteks 49.99 on 50 jne). Meil on õigus keelduda võimaluse puudumise korral lisamüügist. Sel põhjusel on kõige kindlam alati oma soovid kodulehe kaudu ette edastada.

 

Broneeringu muutmine ja tühistamine

Sina teed plaane, meie teeme plaane 🙂 Mõnikord aga plaanid muutuvad ja selleks puhuks peab olema paindlik lahendus.

Muutmine on võimalik kuni 7 päeva ette, üks kord tasuta ja piiranguteta – eeldab vaid, et uuel soovitud kuupäeva(de)l on maja(d) vaba(d). Broneeringut on võimalik muuta ka ettepoole. Näiteks kui broneerisid elamuse märtsi ja tunned, et tahaksid juba veebruaris tulla, siis on võimalik tõsta elamus ettepoole. Meil on õigus keelduda muutmisest, kui me ei suuda mõistlikult vabaks jäänud ööd kellelegi teisele pakkuda. Broneeringu muutmine alates teisest korrast on 10 eurot / kord. Kui muudad broneeringut mitmel korral ja nii, et kõigepealt valid soodsama hinnaga ööbimise, seejärel kallima hinnaga ööbimise ja siis uuesti soodsama hinnaga ööbimise, siis hinnaerinevust ei tagastata.
Tühistamine on võimalik kuni 14 päeva ette, raha tagasi miinus 10 eurot tühistamise tasu; järelmaksu kasutamise korral 20 eurot (sest osamaksete teenusepakkuja küsib meilt teenustasu). Kui tühistamiseni jääb alla 14 päeva või ei soovi raha tagasi, siis on võimalik saada samas summas kinkekaart (näiteks kui sa pole kindel, mis kuupäevadeks maja broneerida soovid). Kinkekaart kehtib 1 aasta ja selle väljastamine on tasuta. Kui oled vähemalt ühe korra broneeringu kuupäeva muutnud, ei ole tühistamine võimalik. Kui broneeringuni jääb alla 7 päeva, ei saa broneeringut tühistada.

Igal juhul: palun kirjuta info@mimpiexperience.com ja leiame lahenduse 🙂 PS! Kui broneeringu muutmise korral satub uus soovitud kuupäev kõrgema hinnaga perioodile, tuleb broneeringu muutmise jõustumiseks tasuda hinnaerinevus. Kui sa kahe hinna erinevust ei tasu, siis broneeringut kõrgema hinnaga perioodile muuta pole võimalik.

Raha tagasi garantii

Kehtib vaid juhul, kui oled teinud broneeringu läbi www.mimpiexperience.com kodulehe, tuled kohale ning otsustad seejärel garantiid kasutada. Kui sa kohale ei tule, siis raha tagasi garantiid pole võimalik kasutada. Kui oled kohal ja tunned esimese 15 minuti jooksul, et midagi pole „nii“, siis palun saada esimese 30 minuti jooksul samalt telefoninumbrilt, mida kasutasid broneerimisel, sms sisuga „Raha tagasi garantii + nimi“ tel nr +372 5345 7175 või e-kiri info@mimpiexperience.com ning kui vabastad maja saabumisest alates täielikult ja lahkud Reenu kinnistu territooriumilt 45 minuti jooksul, saad raha tagasi. Need tähtajad kehtivad esimese külastaja saabumisest. Muus osas kehtivad muud tingimused. Meie vahel sõlmitud leping jääb kehtima, sinul pole lihtsalt tasumise kohustust. Kui aga selle 45 minuti jooksul toimub lepingu rikkumine, nt lõhud või määrid midagi, siis on meil õigus küsida sinult kompensatsiooni ning jätta vastav osa rahast tagasi kandmata. Lahkumiseks loetakse sinu ja sinuga kaasas olnud esemete (nt auto) lahkumist Reenu kinnistu territooriumilt. Kui jääd territooriumile pärast 45 minuti täitumist edasi, loeme, et oled loobunud garantii kasutamisest.

Lepingu sõlmija

Lepingu sõlmib nii broneeringu teinud isik kui ka isik, kes andis oma maksevahendi lepingu sõlmimise eest tasumiseks.

Külastajate arv

Täiskasvanute paketis: maja kohta kuni kaks täiskasvanut ja üks laps, kui kõik mahuvad kenasti suurde voodisse. Hetkel on välivoodi võimalus välja töötamisel.

Beebiga paketis: kuni kahele täiskasvanule ning kuni ühele kuni 15 kg kaaluvale lapsele (häll ei kannata
suuremat last).

Kahe maja korraga broneerimine: kuni 2 + 2 täiskasvanut (ka beebiga paketi valiku korral koos kuni 15 kg
lastega). Samuti võib kasutada 2 + 2 lahendust nii, et üks täiskasvanu ööbib lapsega ühes majas ja teine täiskasvanu teise lapsega teises majas.

Täiskasvanu vastutab laste turvalisuse eest ning lapsed üle 14. a võivad üksinda majas magada, kui nende
eest vastutav täiskasvanu peab seda lubatavaks ja vastutab selle eest.

Kontaktandmed

Vajame Sinu nime, isikukoodi, aadressi, e-maili ja telefoninumbrit selleks, et sulle teenust pakkuda. 

Loodus

Sa oled vabas looduses, kus võivad olla kõik muud eluslooduse osad nagu päike, sademed, tuul, sääsed, parmud, puugid, herilased, linnud jne. Klassikaline soovitus: palun ole hoolas ning vajadusel kasuta asjakohaseid vahendeid (nt sääsetõrjevahend). Me ei vastuta sinu ja eluslooduse kokkupuudete ja selle tulemuste eest.

Inimesed, kelle eest seaduse järgi vastutad

Kui lubad meie teenuseid või esemeid kasutada teistel, vastutad nende inimeste tegevuse eest. Näiteks: kui lubad lapsel kasutada esemeid (nt sauna või tünnisauna) ilma järelevalveta ning talle tekib kahju (nt katsub kuumi kerisekive või muid osi, mis põhjustavad tervisekahju), siis tuleb see olukord sul iseseisvalt lahendada.

Heaperemehelik kasutus

Kõigi sinu kasutusse antud asjade kasutamine peab olema heaperemehelik. Heaperemehelik tähendab meile seda, kui asjad on samas seisukorras võrreldes asjade sinu kasutusse andmise ajaga miinus väike koristamine (nagu keskmine inimene koristaks kodus pärast sama kestusega kasutamist). Näiteks viskad üldprügi selleks ettenähtud kohta, mitte WC-sse; hoiad märjad jalanõud jalamatil.

Suitsetamine

Ükskõik missuguse toote suitsetamine siseruumides (sh ka saunas) on keelatud (sh vesipiip ja elektroonilised suitsud) ning samuti on keelatud muud tegevused, mis võivad mõjutada ruumi või sisustust (nt tugevaaroomilised lõhnaküünlad, aerosoolid jms) ning narkootikumide kasutamine. Siseruumides suitsetamine võib kaasa tuua kardinate puhastamise (hind kuni 500 eurot) või asendamise vajaduse (väärtus 1000 eurot komplekt). Konid tuleb visata selleks eraldi ette nähtud prügikasti või tuhatoosi, sul on nii välisukse juures kui ka sauna juures või terrassil olemas eraldi tuhatoosid. Konide loodusesse viskamine toob kaasa leppetrahvi 50 eurot.

ELEKTRIAUTOLAADIJA

Mõlema maja juures on Autel Maxicharger 22 kW (32 A) võimsusega elektriautolaadijad. Laadija kasutamiseks pead broneerimisel lisama elektriauto laadimise võimalus ning majahaldjas jätab majja elektriauto laadimise kaardi. Kaardil on olemas juhend laadimiseks, paneme selle siia ka lühidalt kirja: (1) ühenda laadija autoga; (2) viipa kaardiga laadijal märgitud kohas; (3) laadimine algab; (4) viibuta uuesti kaarti ja laadimine lõpeb. NB! Kaardi asendamine maksab 50 eurot, nii et palun hoia kaarti heaperemehelikult.

Väliköök ja Grill

Kamado grilli kasutamine eeldab oskuseid, kogemust ning toimub omal vastutusel. See tähendab, et me ei vastuta ebaõigest kasutamisest tingitud tagajärgede eest. Näiteks, kui puutud keha temperatuurist oluliselt kõrgema temperatuuriga grilli osi, siis see toimub omal vastutusel. Kui valisid grillpaketi, siis on grill kasutamiseks valmis koos kõigi vajalike lisadega (rapsiõliga immutatud grillsüsi, süütekuubikud, tangid jne). 

NB! Kamado grillil ei ole lubatud kasutada vardaid ja reste, mis ulatuvad grilli seest välja (need rikuvad grilli tihendi). Samuti ei ole lubatud valada grilli vedelikke (vett, süütevedelikku vms). Palun sulge grillimise lõpetamise järel ülemise õhuava, et sademed grilli ei satuks.

Puuküttega Saun ja tünnisaun

Puuküttega sauna kasutamine eeldab oskuseid, mõningal määral kogemust ning toimub omal vastutusel. See tähendab, et me ei vastuta ebaõigest kasutamisest tingitud tagajärgede eest. Näiteks, kui puutud keha temperatuurist oluliselt kõrgema temperatuuriga esemeid (kerist), siis see toimub omal vastutusel. Sama kehtib ka terviseseisundi puhul: sauna kasutamisel kinnitad, et sinu tervis võimaldab viibida kõrgema temperatuuriga ruumis. Kui kerisel on tuli all, tohib sellest puutuda ettevaatlikult vaid ahju avamise käepidet ja tuhasahtlit.

Sauna tohib kütta vaid selleks ettenähtud küttepuudega.

Sauna kütmisel arvesta, et kütmise vajadus sõltub välistemperatuurist. Paneme alati juurde soovituse, kui palju puid tasub sauna kütmiseks kasutada, et vältida ülekütmist. Ülekütmine muudab sauna temperatuuri talumatuks ning võib kahjustada sauna osi. Kui väga suure keskkütteradiaatori võimsus on umbes 3 kW, siis saunas on keris 24 kW ehk umbes 10 korda võimsam.

Saunas on kerise korstna küljes 22 liitriga veepaak, mille saad saunas leili viskamise kuuma vee tegemiseks ise veega täita – selleks on saunalava all kastekann ning talveperioodil on kõige mugavam võtta külma vett kas duši alt või köögi kraanist. Kui väljas on miinuskraadid üle -5° C, siis paneb majahaldur soovi korral saunapaketi valimise korral enne sinu saabumist sauna tule, et saun hakkaks vaikselt soojenema. Kui väljas on plusskraadid ja saun soojeneb oluliselt kiiremini, paneb majahaldjas Kaja vajalikud puud süütamiseks otse ahju, sul piisab vaid tiku tõmbamisest. Kui otsustad miinuskraadidega sauna mitte minna (ükskõik mis põhjusel: nt enesetunne, tervis, muud plaanid), siis palun lase veepaak tühjaks, kui oled sinna vett lisanud.

Vesi läheb paagis kütmise tulemusel väga kuumaks, seega palun ole kraani avamisel ettevaatlik – palun ära ava kohe kraani täissurvega, see võib ehmatada, võid kibu ja ämbri käest visata ning kuum vesi võib kraanist edasi voolata ja tekitada tervisekahju. Kui veepaak on täidetud, siis on see piisava suurusega selleks, et kasutada kuuma vett viha leotamiseks ja leili viskamiseks – kui lased sulle sobiva temperatuuriga vee ämbrisse ja kibusse, siis tasub kohe paak tühjaks lasta. Kui siiski nii peaks juhtuma, et vesi satub suures koguses põrandale ja vajad abi, siis palun teavita sellest kohe majahaldjat Kaja telefoni teel ning ta aitab liigse vee ära koristada. Saad kasutada koristamiseks saunas asuvat harja ja pühkida vesi renni või saunatamiseks mõeldud rätikuid. Palun lase veel enne koristama asumist jahtuda. NB! Kui lõpetad saunas käimise, siis palun lase veepaak ämbrisse tühjaks ja vala ämber tühjaks järvekesse või väliduši ette – miinuskraadide korral võib veepaak muidu lõhki külmuda ning selle asendamine maksab vahemikus 400 – 600 eurot. PS! Kui vesi läheb keema, võib veepaagi luugist tulla auru. See on normaalne. Kui lased vett ämbrisse, siis võid teha seda mitu korda, kui vee raskus on korraga liiga suur.

Kui soovid, et paneksime saunas kerisele tule alla sinu saabumise ajaks, palun saada meile saabumise aeg ning võid kindel olla, et saunas on tuli all ning saad ise edasi kütta, kui see osutub vajalikuks.

Tünnisaun on saabumisel valmis, sa pead vaid ahjus tule süütama või kütmist jätkama. Selle kasutamine eeldab oskuseid, mõningal määral kogemust ning toimub omal vastutusel. See tähendab, et me ei vastuta ebaõigest kasutamisest tingitud tagajärgede eest. Näiteks, kui puutud keha temperatuurist oluliselt kõrgema temperatuuriga esemeid (ahjuust või korstent), siis see toimub omal vastutusel. Sama kehtib ka terviseseisundi puhul: tünnisauna kasutamisel kinnitad, et sinu tervis võimaldab viibida tünnisaunas. Kui ahjul on tuli all, tohib sellest puutuda ettevaatlikult vaid ahju avamise käepidet ja tuhasahtlit. Kui tuli põleb, ei tohi avada ahju veekorki ega lasta vett tünnist välja.

Ahju tohib kütta vaid selleks ettenähtud küttepuudega. Ahju­ust tohib avada vaid puude lisamiseks, niisama ust avatuna hoi­da ei tohi. 

Tünnisauna kütmisel arvesta, et kütmise vajadus sõltub välistemperatuurist. Talvel võiks küttepuude lisamise lõpe­ta­da, kui vee­temp on jõudnud 35°C, ning suvel, kui vee­temp on jõud­nud 30°C (kuna tuli põleb edasi, toimub ka vee edasine kütmine). Kui mär­kad, et vee­temp on juba liiga kõrge ja muutub ebamuga­vaks, on viimane aeg kütmine peatada. Kui ülekuu­me­ne­mine on juba toi­mu­nud, siis suveperioodil: oota või lase osa vett tünnist välja ja asenda see voolikust jahe­dama veega (NB! Jälgi veetaset!). Talvisel ajal ära kasuta jahuta­mi­seks lund (mustus) ning parim meetod on hoida tünnilt kaas maas – vett asendada ei saa. 

Veetase ei tohi kordagi langeda alla ahju ülemise veeava + 5 cm. Kui veetase langeb alla selle piiri, siis palun lisa kohe vett või kutsu abi, kui endal ei õnnestu vett lisada (+372 5345 7175). Miinuskraadidega ise vett välikraanist lisada ei saa, sest veeühendus on külmumise vältimiseks välja lülitatud.

Soovitav temperatuur: 30 – 35°C, kõrgem temperatuur võib põh­jus­tada kahju tervisele ja muuta uimaseks. Kui sulle on puhas vesi oluline, siis veendu, et astud tünni puhas­te jalgadega ja kehaga – nii tagad, et vesi jääb puhtaks. Mullisüsteem: sisse ja välja lülitamine toimub nupust. Vette ei tohi lisada ükskõik missuguseid lisaaineid (õlisid, vahtu).

Katte avamise kood: õige kood on kõigil klambritel juba ees, piisab vaid kinnituste ava­mi­sest, koodi muutma ei pea. Katte kaal on 8 kg. Palun liiguta kate vahetult enne kasutamist katte alusele. Kaanel istu­mi­ne, seismine või kõndi­mi­ne on keelatud ja lõhub kaane ära. Võid kaa­ne tagasi panna ja kinnitada kõik neli klambrit, kui teed pausi ja tünni­­sauna ei kasuta, kuid soovid seda veel soojas hoida. Nii ei satu mustust vette ja tünn ei jahtu.

Kui tekib vajadus tünnisauna puhastada, siis palun kasuta puhastami­seks vaid puhast vett ja puhast lappi. Keelatud on keemia kasutamine.

Kui mingi vedelik (nt jook) kukub vette ja ahjus põleb tuli, on keelatud tünni veest tühjaks lasta enne tule kustumist. NB! Talveperioodil ei ole vee asendamine enam võimalik.

Lõpetamine: miinuskraadidega tuleb vesi välja lasta

  • palun veendu, et ahjus ei põleks tuli ja söed on kustunud. Tule kus­tu­­ta­­­­mine veega on keelatud. Kõige efektiivsem on sulgeda tuha­­sahtel ja oodata tule kustumist. Vett ei tohi enne välja lasta, kui tuli on kustunud, muidu saab ahi kahjustada.
  • vee välja laskmine: kui päeva (sh öötundide) temperatuur ei lange alla +1°C, võid jätta vee tünni. Kui temperatuur langeb alla +1°C, siis palun tõmba tünni põhjas kork välja (selleks on tünni kõrval eraldi pulk) – tünn tühjeneb ise.
  • Kui tünn on veest tühi, pa­lun keera lahti ka ahju­kork, et ahju vett ei jääks: kõrval on pilt, mis näitab korgi avatud ja suletud positsiooni. Palun pane kork ahju kõrvale plastkarpi.
  • lülita välja mullisüsteem ja valgus.
  • paigalda kaas (kate) tagasi tünni peale: kinnita kõik neli klambrit.

Kui jätad vee tünni ja ahju ning need külmuvad katki või kui lased ahjus põleda tulel ebapiisava veetaseme korral: pead arvestama, et pead remonditööd kinni maksma (näiteks ahju asendamine maksab umbes 750 eurot või ahju lahti sulatamine suurusjärgus 100 eurot).

Ohutusnõuded. Palun järgi tünnisauna kasutamisel kõiki ohutus­nõu­deid. Tünnisauna ahju uks ning korsten muutuvad tulikuumaks. Ahju ukse avamine on lubatud vaid käepideme kaudu, korstna katsu­mine on keelatud. Kui vastutad alaealiste eest, palun veendu, et nemad kasutaksid tünnisauna ohutult. Kui midagi ei toimi nii, nagu peab, siis palun kutsu majahaldjas (+372 5345 7175).

Ujumine ja veekogu kasutamine

Veekogu kasutamine toimub omal vastutusel. Kui kasutad veekogu, siis mõistad, et vastutad selle turvalise kasutamise eest iseseisvalt. Veekogu lähedal puudub vetelpääste ning kiirabi väljasõit võib võtta 20-30 minutit. PS! Palun ära mine ebakaines olekus ujuma 🙂 Kui näed, et sinu kaaslane läheb ebakaines olekus ujuma, siis palun jälgi, et see toimuks turvaliselt. Loe lisa siit: https://veeohutus.ee/suvi/ara-lase-purjus-sopra-vette/

Kaotatud-unustatud esemed

Kui unustad mõne eseme meie juurde, palun anna sellest viivitamata teada sõnumiga +372 5345 7175 või info@mimpiexperience.com. Kui me leiame koristamise käigus mõne eseme, võtame sinuga viivitamata ühendust ja küsime, kuidas saame eseme sinuni toimetada.

Koristamine

Ükski puhkus ei ole puhkus, kui pead koristamisele mõtlema. Koristamine on korraldatud ja toimub üks kord broneeringu jooksul ja vähemalt kord nädalas. Kui broneerid majutuse pikemaks kui nädal, vahetatakse rätikud, voodipesu ning toimub koristamine üks kord nädala kohta. Majas, väliköögis ja saunas on olemas koristusvahendid puhtuse hoidmiseks.

PS! See, et koristamine on tagatud, ei tähenda, et asju ei peaks kasutama heaperemehelikult või et tavakäitumise reeglid ei kehtiks.

Keskkonna hoidmine

Meie jaoks on keskkonnahoid väga tähtis. Keskkonnahoid algab nendest kõige väiksematest igapäevastest sammudest ning näitab inimese hoolivust ja tarkust. Oleme siiralt tänulikud, kui: 

* sorteerid õigesti prügi: palun sorteeri prügi õigetesse konteineritesse. Maja juures on selleks ette nähtud eraldi kohad: 

(1) üldprügi – lihtne reegel, siia läheb prügi, mis mujale ei sobi.

(2) biojäätmed – kõik, mis mädaneb.

(3) pakendid – toidupakendid (plastkarbid, tetra-pakid, klaaspurgid- ja pudelid, mis ei ole pandipakendi märgiga).

(4) paber – puhas paber, mida saab ümber töödelda.

(5) taara – pandipakendiga pudelid.

Ohtlikud jäätmed nagu patareid jne: palun jäta patareid lauale ning need jõuavad kogumiskohta.

* kasutad õigesti kanalisatsiooni: hügieenisidemed, tampoonid, kätekuivatuspaber jne kuuluvad üldprügisse. Selleks on vannitoas eraldi väike prügikast.

Asjade lõhkumine või kahjustamine

Koristaja kontrollib kõigi asjade kohalolu ja töökorras olekut iga koristuskorra ajal. Asi on kahjustatud või lõhutud, kui asja visuaalne väljanägemine või funktsionaalsus ei vasta tema tavapärasele väljanägemisele või funktsionaalsusele. Asi on kadunud, kui seda pole enam majas või kasutamiseks ettenähtud alal. Kui mingi asi on kadunud või ei tööta ning seadme parandamiseks volitatud isik tuvastab, et tegu on kasutusveaga või lubamatu seadme eemaldamisega, siis palume Sul seadme asendamise kulu hüvitada. Palun arvesta, et kui jätad meile asja rikkumisest teatamata, palume Sul hüvitada asjaajamiskulud 100 eurot. Kui teatad asja lõhkumisest, asjaajamiskulu ei kaasne.

Konfidentsiaalsus

Sinu andmed on 100% turvatud. Me ei avalikusta sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma sinu eelneva nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

Maksmise turvalisus

Maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga. See tähendab, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud näha ega muuta. Makselahendust pakkuv teenuseosutaja kasutab sinu kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kolmandate isikutega.

Valuuta

Kõik hinnad on kodulehel eurodes. Maksed ja arveldamine toimuvad eurodes.

Muu juriidika

Kui me ei suuda midagi kokkuleppel ära lahendada, siis aitab meil asja lahendamisel kaasa juriidika.

 

Nõustud enda andmete avaldamisega lepingu ja sinu kohta meie äranägemisel kolmandatele isikutele nagu maksehäirete registrid (näiteks Creditinfo), juhul kui sul on meie ees täitmata rahalisi kohustusi rohkem kui seitse kalendripäeva.

Hinna alandamine: lähtume mõistlikust eeldusest, et kui ükskõik missugune väike detail (nagu kodumasin) ei tööta või ei tööta täie funktsionaalsusega, ei mõjuta see kasutuskogemust tervikuna ning see ei ole hinna alandamise võimaluseks üle 2%.

Meie vastutus on piiratud sinu makstud tasuga (maksudeta summa), välja arvatud, kui seadus näeb ette laiema vastutuse. Me ei vastuta saamata jäänud tulu eest. 

 

Kui tekkinud küsimust ei õnnestu lahendada läbirääkimiste ja kokkuleppe teel, lahendatakse vaidlused Tartu Maakohtu Tartu kohtumajas. Kohtualluvuse kokkulepe on sõlmitud ka juhuks, kui kostja asub pärast kokkuleppe sõlmimist elama välisriiki või viib sinna üle oma tegevuskoha või asukoha või kui tema tegevus-, elu- või asukoht ei ole hagi esitamise ajal teada.

Majandustegevusteate info:

Number KJK056122

Tegevusala: jaekaubandus

Kehtivuse algus: 02.10.2023

Kehtivuse lõpp: tähtajatu